Strona 1 z 1

07.10.2017 Spot na KJS w Radomiu

Post: 21 wrz 2017, 13:48
autor: alexanderpirat
Mam propozycję aby zrobić Spot połączony z Konkursową Jazdą Samochodem 07.10.2017 w Radomiu. Może uda nam się utworzyć klasę Renault Twingo podczas KJS (Coś na wzór IS BMW Cup :))

Impreza jest darmowa, ograniczona do 50 załóg, długość 85 km. Zabawa na cały dzień, do tego sobota, do tego nic tak nie jednoczy ludzi jak krytykowanie jazdy innych ludzi :D idealna atmosfera.
Idea KJS to zręcznościowa jazda na czas, nie ma ścigania się z innymi, ścigamy się na tablicy z wynikami.
Można się zapisywać poprzez stronę:
http://automobilklub.radom.pl/mazowiecki-popularny-rajd-samochodowy-konkursowa-jazda-samochodem-4-runda-mistrzostw-okregu-warszawskiego-pzm-kjs-07-10-2017/
Oczywiście najpierw proponuję zapoznać się z regulaminem żeby nie było zdziwka, że na BK ktoś odpada.
Ogólnie to trzeba wyrzucić wszystkie luźne przedmioty z samochodu. To co zostaje ma być solidnie przymocowane. Zwykle wymagają aby była:
- gaśnica z aktualnym przeglądem lub po prostu ważną datą przydatności do użycia, dobrze zamocowana!
- kask z homologacją (może być motocyklowy lub cartingowy), wszelkiej maści orzeszki z giełdy za 50 zł odpadają
- rękawiczki dostosowane do kierownicy: zamszowa kierownica - zamszowe rękawice, skórzana kierownica - rękawice z gumowymi wypustkami lub z odpowiednio przyczepnego materiału (nie muszą być to specjalne rękawice do wyścigów, na pierwszy raz polecam wybrać się do Castoramy.... serio)
- apteczka
- ważne OC i przegląd (niby w regulaminie wymagają NWW ale to wg mnie da się wynegocjować podczas BK lub po prostu nie będą sprawdzać, w Słomczynie ani razu mi się sprawdzali a cały ten rok przejeździłem)

Co wy na to? Jak ktoś coś, to proszę się wpisywać tutaj i rejestrować na imprezę.

hahaha może uda mi się kogoś wkręcić w świat motosportu :D