Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:22 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Prawko

Wszystko, o wszystkim przez każdego.
Posty nie są naliczane
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Alina

  • Posty: 159
  • Rejestracja: 16 paź 2013, 11:06
  • Lokalizacja: Kraków
  • Silnik: TCe 0.9 (90KM)
  • Rocznik: 2014

Re: Prawko

Post07 lut 2016, 22:00

A ja robiłam prawko w 1983 r. Zdałam za pierwszym razem, ale to była bułka z masłem w porównaniu z obecnymi egzaminami.
Obrazek Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

forest64

  • Posty: 493
  • Rejestracja: 08 lut 2015, 14:56
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Prawko

Post07 lut 2016, 22:47

po tylu latach to się pewnie jeździ z zamkniętymi oczami :D
Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

Alina

  • Posty: 159
  • Rejestracja: 16 paź 2013, 11:06
  • Lokalizacja: Kraków
  • Silnik: TCe 0.9 (90KM)
  • Rocznik: 2014

Re: Prawko

Post07 lut 2016, 23:02

Nie bardzo. Miałam 10 lat przerwy w jeżdżeniu. To był wielki stres gdy ponownie wsiadłam za kierownicę, mimo że wzięłam 2 godziny lekcji z instruktorem.
Obrazek Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

alexanderpirat

  • Posty: 344
  • Rejestracja: 25 lut 2013, 0:47
  • Lokalizacja: Pruszków
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Prawko

Post08 lut 2016, 11:49

Egzamin zdałem w 2008 roku za 3 podejściem. Zdawałem 2 kategorie na raz A+B. Za pierwszym razem coś skopałem podczas testów i zakończyłem w taki sposób, że wyrzuciło mnie z testu (na obie kategorie) nie uznając żadnej odpowiedzi. ZERO punktów z testu teoretycznego, masakra. Następnym razem, zaliczyłem test, egzaminatora wręcz przywiązałem do mojego krzesła aby patrzył co robię i pytałem czy aby na pewno mogę przejść dalej, przestałem ufać w te pieprzone komputery. Zdałem odpowiadając w 100% na wszystkie odpowiedzi poprawnie. Egzamin praktyczny tego samego dnia. Najpierw motocykl, poszło gładko: plac i jazda po mieście. Z autem nie było już tak fajnie. Nie wiem jak to się dzieje ale te wozy egzaminacyjne mają strasznie czułe hamulce i sprzęgła, resztę załatwił stres. Zgasł mi, najechałem na linię 2x i to byłoby na tyle. Trzecia wizyta w WORDzie zakończyła całą paraolimpiadę. Miałem do zaliczenia tylko jazdę autem. Egzaminator muszę przyznać trochę mi pomógł, bo poczułem dociśnięcie 2x razy pedału hamulca z jego strony. Egzamin przejechałem w zupełnej ciszy, było kilka drobnych błędów ale egzaminator gapił się przez boczną szybę. Jakby celowo nie chciał widzieć drobnych błędów. Zdałem.

Do tej pory miałem 2 kolizje. Jedna była z mojej winy. Druga to najechanie mnie na zderzak przed światłami. Żyję, nikogo nie ubiłem, nigdy auta nie skasowałem. W rowie siedziałem może 6 razy. Człowiek młody i głupi był, za często ręcznego używał lub za bardzo pędził po śniegu/lodzie. Teraz jest już inaczej, mam wyczucie, mam trochę doświadczenia i trzymam dystans do siebie i do pojazdu przede mną :)
Obrazek

MUBI co tanio ubezpieczyć lubi, mój link polecający: https://mubi.pl/id-D8E4I
Kupując OC przez ten link zgarniasz 150 zł cashback a ja 50 zł za polecenie, smacznego
Offline
Awatar użytkownika

forest64

  • Posty: 493
  • Rejestracja: 08 lut 2015, 14:56
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Prawko

Post10 lut 2016, 23:32

doświadczenie robi swoje :!:
mnie instruktorka wyczulała na tzw. "wszystkie myki", jakie stosują egzaminatorzy
muszą mieć statystyki...
w marcu mija 2 lata jak jeżdżę, do tej pory na szczęście nic nikomu, ani mnie się nie stało
przeraża mnie jednak bezmyślność użytkowników, trzeba mieć oczy wokół głowy i myśleć często za innych

-- Połączono posty: 18 lut 2016, 7:25 --

aleksanderpirat-
ten Twój egzaminator - jakiś normalny facet :!: :!:
w naszym Wordzie dziwności się wyprawiają od lat jak pogadać z ludźmi
Ostatnio zmieniony 10 lut 2016, 23:41 przez Prezes, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: Nie cytujemy postów pod którymi piszemy!!!!!!!!!
Obrazek
Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron