Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:19 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Przechowywanie opon lub całych kół.

Ile cali, jak szerokie, jak wysokie, czy wejdą?
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Kolorado

  • Posty: 668
  • Rejestracja: 26 lip 2011, 10:40
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1994

Przechowywanie opon lub całych kół.

Post05 maja 2013, 0:28

Właśnie w ogóle teraz nie wiem jak mam przechować koła zimowe bez stojaków z biedronki. Czy koła mają stać w pionie czy mogą na sobie leżeć w poziomie .
Jedno co zrobiłem to zdjąłem wyważniki niech leżą w domu bo dlaczego mam je zostawiac u wulkanizatora skoro za nie płace co roku?
Dobra ,dobra :D ale u wulkanizatora ściągają je zostawiając odrapane miejsce z farby na feldze i zakładają w innym miejscu niszcząc ją tym samym i rdzewieje przez zime felga , więc teraz ząłoży odwaznik nie niszcząc w dwóch miejscach , a ołów w domu zawsze się przyda .
Jak można więc przechowywać koła do następnego sezonu lub same opony , bo chyba jak się nie robi tego właściwie to niszczeją?
Offline
Awatar użytkownika

Masaccio

  • Posty: 716
  • Rejestracja: 12 lis 2007, 20:56
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2003

Re: Przechowywanie opon lub całych kół.

Post05 maja 2013, 10:27

Koła możesz przechowywać jedno na drugim w poziomie, natomiast same opony w pionie i co jakiś czas powinno się je obracać, by się nie odkształcały.
Offline

Kolorado

  • Posty: 668
  • Rejestracja: 26 lip 2011, 10:40
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1994

Re: Przechowywanie opon lub całych kół.

Post05 maja 2013, 12:25

Dzięki , no to spokojnie położe sobie jedno na drugim . Ostatnio jak chyba tak zrobiłem nie wiedziałem co będzie i powiginało felgi???

Wróć do Koła, felgi i opony

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron