Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:56 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Intra 6.5 14 jaka opona

Ile cali, jak szerokie, jak wysokie, czy wejdą?
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

dżewo

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 15 mar 2021, 12:09
  • Lokalizacja: Świnoujście
  • Silnik: D4F 780 TCe* 1.2 (100KM)
  • Rocznik: 2009

Intra 6.5 14 jaka opona

Post17 kwie 2021, 6:59

Mam pytanie.
Żona zaopatrzyła się w felgi intra
4x100
ET23
Szerokość felg 6,5 cala
14 cali
Jaka najlepsza opona do tej felgi?
Twingo 2 gt
Offline

Salwek1221

  • Posty: 42
  • Rejestracja: 17 lut 2022, 15:58
  • Lokalizacja: Kraków
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Intra 6.5 14 jaka opona

Post15 lut 2023, 11:50

Gratuluję żonie zakupu nowych felg do Twingo 2 GT! Opony to ważny element układu jezdnego, a wybór odpowiedniego rozmiaru i modelu ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

W przypadku felg o wymiarach 4x100, ET23, szerokości 6,5 cala i średnicy 14 cali, najlepszym rozmiarem opon do Twingo 2 GT będą te o rozmiarze 185/60 R14. Jest to rozmiar, który zapewni odpowiednie osadzenie opony na feldze i nie będzie wpływał negatywnie na właściwości jezdne samochodu.

Jeśli chodzi o konkretne modele opon, to polecam wybrać produkty renomowanych producentów, takich jak Michelin, Continental, Goodyear, Pirelli czy Dunlop. Opony tych marek charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz dobrymi parametrami jezdnymi.

Ostatecznie, decyzja o wyborze konkretnego modelu opon zależy od preferencji kierowcy i warunków, w jakich będzie poruszał się Twingo 2 GT. W przypadku jazdy w mieście warto zwrócić uwagę na hałas generowany przez opony, natomiast na trasie ważne są parametry jezdne, takie jak przyczepność i stabilność.

Mam nadzieję, że moja odpowiedź pomogła w podjęciu decyzji o wyborze najlepszych opon do nowych felg. Życzę miłej jazdy!
__________________
zobacz na czym polega inteligencja emocjonalna

Wróć do Koła, felgi i opony

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość