Dzisiaj jest 19 lip 2018, 10:42 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły

Przepustnica

Samochód, części, akcesoria.
Tematy są kasowane po 30 dniach!
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

AniaAnia555

• Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Przepustnica

Post05 lip 2018, 21:02

Kupię przepustnicę odpowiednią do mojego twingo. Z tego co się orientuję, powinna być razem z czujnikiem położenia przepustnicy i silnikiem krokowym. Ewentualnie będę wdzięczna za jakieś linki, bo sama to nie mam pojęcia, która akurat będzie pasować do mojej wersji (przejściówka). Albo który zamiennik by najlepiej pasował? Z góry wielkie dzięki.
Awatar użytkownika

Prezes

Administrator

Re: Przepustnica

Awatar użytkownika

AniaAnia555

Re: Przepustnica

Post08 lip 2018, 19:46

Dzięki! Po prostu mam problem, bo ponoć przepustnica do Clio ma osobno ten czujnik a ja to w ogóle nie wiem, jak co ma wyglądać. A z Kangoo to już w ogóle nie wiem, jak jest. Nie jestem na tyle spostrzegawcza ani nie mam takiej wiedzy, żeby wiedzieć gdzie co ma być i czym to się różni jedno od drugiego (mam na myśli te linki, gdzie jest napisane, że ta przepustnica pasuje do kilku modeli.

Ostatnio przy wymianie świec i kabli kupiłam nie takie kable (sprawdzany VIN, kable tej samej firmy co świece - NGK), inaczej się wpinają w cewkę, a ja już sama zauważyłam przy montażu, że fajki coś za krótkie... Więc zgłupiałam z tym kupowaniem części kompletnie.

Chyba muszę zainwestować w nówkę. Jak wszystkie bebechy wymienię to będę mogła nazywać moje auto funkiel nówka? :D

Wróć do Kupię