Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 8:35 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Kupujesz Twingo - ocenimy go!

Informacje i ocena przed zakupem...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

panrysiek

  • Posty: 1570
  • Rejestracja: 10 gru 2005, 13:33
  • Lokalizacja: WRO
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: Kupujesz Twingo - ocenimy go!

Post15 maja 2015, 22:05

Kierownica wygląda jakby ją korniki zżarły, pewnie Niemiec jeździł w sygnecie i zdarł :)
To autko nie ma 200kkm! (Moje autko ma 199700 więc wiem jak powinna wyglądać kiera przy takim przebiegu).
Nie cudować, kupić zadbany egzemplarz bo te zaoszczędzone kilka k przy zakupie wydasz na blacharza/mechanika a tylko zdenerwowany będziesz chodził.
BTW Zaślepka poduchy chyba w innym kolorze (ergo wystrzelona)?
Turkusowa żabka D7F z czarnymi soczewkami, lekko przyciemnionymi szybkami, felgami Allesio Monza i naklejkami Twingo.pl na szybkach bocznych
Offline
Awatar użytkownika

Prezes

Administrator

  • Posty: 464
  • Rejestracja: 08 mar 2000, 11:59
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2004

Re: Kupujesz Twingo - ocenimy go!

Post15 maja 2015, 22:25

Myjnia + czernidło na zderzakach + farba na felgach (jedna faktycznie inna).
Do tego podkręcony kontrast i nasycenie barw i mamy super duper Twingo jak marzenie :)
Offline

magicspeaker

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 24 cze 2015, 19:38
  • Lokalizacja: Łódź - centrum
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2005

Re: Kupujesz Twingo - ocenimy go!

Post02 sie 2015, 20:57

Witam!

http://otomoto.pl/oferta/renault-twingo ... y5nvb.html

Co sądzicie o tym egzemplarzu?
Offline
Awatar użytkownika

Borix

  • Posty: 968
  • Rejestracja: 07 sty 2012, 23:58
  • Lokalizacja: Torun
  • Silnik: K4m 854 1.6 6.16v (133KM)
  • Rocznik: 2009

Re: Kupujesz Twingo - ocenimy go!

Post02 sie 2015, 22:31

Poduszki raczej zaslepki.... trzeba by to sprawdzić. Za taka kwote twingo mk1 to sprawdzić komputerem i miernikiem plus zajrzec pod spod itp
Pisze ze oplacony ale jeszcze zapytac o oplate recyklingowa (500 zl) wg mnie nie jest oplacone.
Offline
Awatar użytkownika

tfelek

  • Posty: 1180
  • Rejestracja: 13 gru 2006, 12:57
  • Lokalizacja: Warszawa-wola-piaseczno
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: Kupujesz Twingo - ocenimy go!

Post03 sie 2015, 21:11

poduszka pasażera ma inny odcień , poza tym niema sie do czego przyczepić
Twingo RS
Obrazek
Obrazek
Offline

Soul

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 17 wrz 2015, 17:41
  • Lokalizacja: zachodniopomorskie
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Kupujesz Twingo - ocenimy go!

Post18 wrz 2015, 0:28

Co sadzicie o tym egzemplarzu -> http://olx.pl/oferta/renault-twingo-i-swiezy-przeglad-garazowany-CID5-IDboYJt.html#997198ca95;promoted. Ogolnie mamy z zona ~5k pln przeznaczone na zakup Renault Twingo, co byscie doradzili. Interesuje nas silnik 1.2 16V, ekonomia ale i minimum bezpieczeństwa, zeby w nim było. Czyli te poduszki bezpieczenstwa, jakies wspomaganie kierownicy itd. Jestesmy z okolic Stargardu Szczecińskiego (zachodniopomorskie) wiec najlepiej autko z naszego wojewodztwa..bo na chwile obecna nie mamy środka transportu, żeby smigać po kraju z Twingo ;(
Offline
Awatar użytkownika

panrysiek

  • Posty: 1570
  • Rejestracja: 10 gru 2005, 13:33
  • Lokalizacja: WRO
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: Kupujesz Twingo - ocenimy go!

Post18 wrz 2015, 7:59

Egz. z ogłoszenia ma lampy od polifta a jest przejściówką, powinien mieć inne (może to świadczyć o wypadkowej historii ale i o upgrade'dzie właściciela- cleary lepiej świecą). Urwana tylna wycieraczka- temat raczej deficytowy. Koszt ok 100zł (używka). Lusterka też mam inne w roczniku 99, takie pojawiły się w poliftach, o ile się nie mylę. No i czy w 99 nie powinny być limonkowe przełączniki? (może wersje z welurem miały inny kolor). Sasio, jeśli zaglądasz tu, zweryfikuj moje obserwacje plz.
BTW Szkoda, że nie pojawiłeś się tu kilka mies temu, Sasio sprzedawał swoje twingo (w Szczecinku), z pewnością jeden z najbardziej zadbanych egz. w pl a i cena niewiele przekraczała wasz budżet. Pozdro!
Turkusowa żabka D7F z czarnymi soczewkami, lekko przyciemnionymi szybkami, felgami Allesio Monza i naklejkami Twingo.pl na szybkach bocznych
Offline
Awatar użytkownika

Masaccio

  • Posty: 716
  • Rejestracja: 12 lis 2007, 20:56
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2003

Re: Kupujesz Twingo - ocenimy go!

Post18 wrz 2015, 17:22

Lusterka są inne bo są w prądzie. Polifty by były dodatkowo w lakierze.
Offline

Soul

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 17 wrz 2015, 17:41
  • Lokalizacja: zachodniopomorskie
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Kupujesz Twingo - ocenimy go!

Post18 wrz 2015, 21:16

Dzięki Panowie za pomoc, jednak zakup Twingo jest już nieaktualny, zdecydowalismy się jednak na inne autko. Pozdrowienia.
Offline

mecenas

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 27 wrz 2015, 22:26
  • Lokalizacja: Łódzkie
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2002

Re: Kupujesz Twingo - ocenimy go!

Post28 wrz 2015, 0:24

Witam, mam do Was prośbę o ocenę dwóch wybranych przeze mnie egzemplarzy żaby.
http://otomoto.pl/oferta/renault-twingo-dach-panoramiczny-super-stan-prywatnie-ID6yaliL.html#f31144eea9
http://otomoto.pl/oferta/renault-twingo-ID6yb7kj.html#f31144eea9
Będzie to mój drugi samochód, jego poprzednikiem było zagazowane Uno 0,9, jak i drugie twingo w mojej rodzinie, jedno posiada od pól roku mój brat, i własnie dzieki jego namowom skłaniam sie ku wyborze tego własnie modelu.
Samochód chciałbym aby posłużył mi w codziennych dojazdach na uczelnie (60km w obie strony) i czasem do jakiegos dłuzszego wypadu. Z racji zaprzyjaznienia sie ze "spartańskim" jak na dzisiejsze czasy wyposarzeniem Uno, nie oczekuje od nowego nabytku fajerwerków choc były by one mile widziane. Do egzemplarza, który wybiorę w niedługim czasie trafi instalacja gazowa, i co do tego mam pytanie czy spalanie w cyklu mieszanym 8l gazu jest opcją realna dla kierowcy, który nie ma za ciezkiej nogi lecz bedzie musiał sie sprawnie poruszac po Łodzi, i czy koszty eksploatacji moga byc porównywalne do kosztów które ponoszę obecnie w Unie np.(klocki + tarcze przód- 140zł)?
Mój cały budżet, który zamierzam przeznaczyc na zakup samochodu wraz z montarzem LPG to 5000zł.
Jeżeli ktos z Was ma jakies wieści o żabach nie zbyt daleko od Łodzi (do 100km) to był bym wdzieczny za informacje :)
Przepraszam za może troche długi post i z góry dziekuje za Waszą opinię ;).
PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakup Twingo

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron