Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 15 maja 2024, 19:25 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Twinguś długi projekt się zapowiada

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Polo13l

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 28 kwie 2013, 20:57
  • Lokalizacja: Jelenia Góra
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1993

Twinguś długi projekt się zapowiada

Post10 maja 2013, 21:46

Witam wszystkich :D
Postanowiłem pokazać swoją żabkę :D Posiadam ją gdzieś tydzień,odkupiona od matki która chciała ją po złomować ;(
Żabką jeszcze porusza sie matka bo szuka auta dla siebie (oczywiście renówki) i dopiero mi ją odda w 100% :D
a wiec tak dałem za nią 1200 zł początkowo autko wydawało się w dobrym stanie dopiero po dokładnych oględzinach lista usterek jaką sporządziłem zmasakrowała mnie ;o
Do roboty jest praktycznie wszystko może dlatego że ma pond 300 tysi przejechane ;)
osobiście się tym nie przejmuje bo chce ją zbudować od podstaw i typowo pod siebie (będzie gruby projekt) :D
rok autka to 1993
pojemność 1.2 55km (może kiedyś było :P )
przebieg ponda 300 tysi
spalanie: nie sprawdzałem ale jak będę wiedział napisze :D
Plany; tu to jest bardzo dużo wiadomo nie wszystko naraz bo mi finanse na to nie pozwolą ;)
-na pewno zajmę sie hamulcami tarcze cieniutkie klocki aż charczą przy hamowaniu, na dodatek brak reczengo ;/
-blacharka autko jest dość mocno skorodowana ;/
-wnętrze też do roboty (dywaniki i fotele przetarte radio jest ale nie gra podobnie jak ogrzewanie ;) )
-całe zawieszanie (nie będę szedł w seryjne) najprawdopodobniej gwint i zglebić autko mocno ;)
-resztę czas pokaże na pewno będą datki jak felgi lampy po liftowe lub jakieś inne i może jakiś swap na pewno będę wszystko opisywał dokładnie i 99% prac wykonywał sam ;)
Ps autko będę robił dla siebie wiec nie będę inwestował w chińskie zmieniki itd będę robił powoli ale solidnie zresztą zobaczycie ;) jest to mój pierwszy własny projekt samochodu robienia praktycznie od podstaw tak wiec będzie trochę pytań na forum z mojej strony ;P

zapraszam do ocenienia i mam nadzieje do zobaczenia na zlocie jak się trochę ogarnę ;) bo narazie strach jechać gdzieś dalej ;/

kilka fotek ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek



Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

Dmochu

  • Posty: 585
  • Rejestracja: 02 lis 2011, 2:11
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: K4m 854 1.6 6.16v (133KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Twinguś długi projekt się zapowiada

Post10 maja 2013, 21:55

bez przesady, jak na 20 letnie auto z takim przebiegiem nie wygląda na zdjęciach aż tak źle :), czekamy na relacje z prac nad autkiem bo plany całkiem ciekawe ! :)
TWINGO-GARAGE
Offline

Polo13l

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 28 kwie 2013, 20:57
  • Lokalizacja: Jelenia Góra
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1993

Re: Twinguś długi projekt się zapowiada

Post10 maja 2013, 22:20

przebieg to chyba rekordowy mam w nim :D dzięki relacje będę zdawał :)
Offline
Awatar użytkownika

Banan

  • Posty: 221
  • Rejestracja: 29 cze 2011, 23:05
  • Lokalizacja: Łódź
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1995

Re: Twinguś długi projekt się zapowiada

Post11 maja 2013, 0:18

Dobij do 400 tys :D
Obrazek

Jesteś z województwa łódzkiego?
DOŁĄCZ DO GRUPY!
Offline
Awatar użytkownika

kasztan93

  • Posty: 102
  • Rejestracja: 01 maja 2013, 12:48
  • Lokalizacja: Panki
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1995

Re: Twinguś długi projekt się zapowiada

Post11 maja 2013, 8:00

Widziałem gorsze za 2 razy większe pieniądze, więc jest ok. Btw. fajna skrytka na części zamienne we wlocie powietrza :) Pozdrowienia!
Obrazek

Wróć do Twingo I (1993 - 2007)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości