Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 17:25 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Moja " Renia"

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

forest64

  • Posty: 493
  • Rejestracja: 08 lut 2015, 14:56
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Moja " Renia"

Post05 lut 2016, 21:28

zdjęcie kluczyków jest w poście z 17 stycznia
autko podobne, albo takie samo, nie mam pewności, czy czasem kołpak nie jest czarny :?:
uszczerbało mi się lewe lustereczko:(, małżonek potrącił kolanem i poleciałoooooooooooooo :!:
Twingo "siedzi"tam po to, żeby transmitera nie było widać i taki pomysł przyszedł mi kiedyś do głowy
Obrazek
Offline

Asia w twingo

Pani Gadżet

  • Posty: 89
  • Rejestracja: 30 sty 2016, 16:13
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1993

Re: Moja " Renia"

Post05 lut 2016, 23:23

Weź męża w obroty i niech nowe kupuje twingo (model) a nie klei i i idzie na łatwiznę :lol: Ty to naprawdę pomysłowa jesteś i masz chyba 100% oryginalne autko widzę jak oglądam bajery :lol: i za to dali Nam rangi widziałaś ? ;)
Offline
Awatar użytkownika

forest64

  • Posty: 493
  • Rejestracja: 08 lut 2015, 14:56
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Moja " Renia"

Post06 lut 2016, 0:11

myślę, że mało który samochód po tylu latach jest w 100% oryginalny
pomału dojdę do tego co w nim zmieniono, tylko potrzebuję czasu
wszystko koło samochodu robię sobie sama
to pozostałość po A. Słodowym... z dziecięcych lat :D
Obrazek
Offline

Asia w twingo

Pani Gadżet

  • Posty: 89
  • Rejestracja: 30 sty 2016, 16:13
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1993

Re: Moja " Renia"

Post07 lut 2016, 1:08

A. Słodowym ? ja nie wiem co to :cry: :roll: mała wtedy byłam :D najlepsza frajda robić samemu wszystko a Twój to wygląda jakby co z salonu wyjechał :o
Offline
Awatar użytkownika

forest64

  • Posty: 493
  • Rejestracja: 08 lut 2015, 14:56
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Moja " Renia"

Post07 lut 2016, 10:37

na pewno jest wiele drobiazgów do zrobienia, głównie przy karoserii-drobne odpryski od kamyczków. Ale o tym muszę jeszcze trochę poczytać i popytać jak i zorganizować lakier i inne drobiazgi. Potem będę wypróbowywać kosmetyki, które polecił mi Sasio. Pan Adam Słodowy prowadził popularny w latach 60tych i 70tych program telewizyjny dla młodzieży pt."Zrób to sam".
Wydawano również jego książki. Jedną z nich w pomarańczowym ze starości kolorze mam pewnie gdzieś na strychu. Pisał o wszystkim, również o samochodach :) Dzięki jego poradom np. naprawiłam sobie sama Łucznika z lat 70tych który służy mojej rodzinie do dziś :D
Obrazek
Offline

Asia w twingo

Pani Gadżet

  • Posty: 89
  • Rejestracja: 30 sty 2016, 16:13
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1993

Re: Moja " Renia"

Post07 lut 2016, 14:45

Na forum pomagasz a w domu złota rączka ;) Co dzień mnie zaskakujesz i przepraszam że piszę tak bezpośrednio może lepiej per Pani czy z imienia ? Bo mi wstyd troszkę szacunku jesteś mądrzejsza starsza i wgl a ja jak do równej sobie :oops: :cry: choć nie czuje różnicy wieku :lol:

Kiedyś gdzieś się pytałam ale nie wiem gdzie u kogo w temacie. Czym czyścisz środek te jasne plastiki deska roz.... jak znajdziesz coś dobrego na rysy i kamienie pisz w temacie też mam tego cholerstwa pełno :x
Offline
Awatar użytkownika

forest64

  • Posty: 493
  • Rejestracja: 08 lut 2015, 14:56
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Moja " Renia"

Post07 lut 2016, 17:01

Asiu jest OK.
Każdy z zaglądających na forum ma jakieś talenty. Ty zapewne również. Ważne, żeby znać swoją wartość i kształcić się ustawicznie :). Panowie nam w tym pomogą. Do czyszczenia kokpitu używam przeważnie ściereczek nabłyszczających kupionych na CPN przy okazji tankowania. Na dziś na przykład używam ściereczek"plak" szt.24 w opakowaniu :arrow:
Obrazek
Szybko i łatwo usuwają kurz i ewentualne zabrudzenia. Mają też właściwości antystatyczne i ładnie, delikatnie pachną. Dla mnie wystarczy.
Te w rozpylaczu ( na co zwróć proszę uwagę) często zawierają wosk.Mnie osobiście bardziej odpowiadają bez wosku. Ten który obecnie mam na stanie jest z serii "Moje Auto"- wygodnie się rozprowadza, nie rozpryskuje i nie ma wosku.
Obrazek
Na rysy poczekam do wiosny i poszukam kosmetyków, które poleca Sasio.
Obrazek
Offline

Asia w twingo

Pani Gadżet

  • Posty: 89
  • Rejestracja: 30 sty 2016, 16:13
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1993

Re: Moja " Renia"

Post10 lut 2016, 15:17

forest64 obraziłaś się na forum ,że nic nie piszesz nie pojawiasz się i wgl cisza w Twoim temacie. Chłopaki zwłaszcza jeden widzę Ci zaszedł za skórę :evil: Nie przejmuj się i wracaj na forum bo cicho pusto głupio bez Ciebie :cry:
Offline
Awatar użytkownika

forest64

  • Posty: 493
  • Rejestracja: 08 lut 2015, 14:56
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Moja " Renia"

Post10 lut 2016, 18:41

jestem Asiu, jestem, tylko pracuje do bardzo późna.
mam już nalepki- pokukaj jakie fajne.
Obrazek
Obrazek
Offline

Asia w twingo

Pani Gadżet

  • Posty: 89
  • Rejestracja: 30 sty 2016, 16:13
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1993

Re: Moja " Renia"

Post10 lut 2016, 19:09

No super się prezentują oj super aż Ci zazdroszczę autka i nalepek ,ta na szybie tylnej jest mega :!: :D Teraz to wszystko pasuje i wygląda schludnie ale forum jest ;) Chyba mnie zainspirowałaś do tego taka papuga będę :twisted: :oops:

Prośba z o pstrykaj go w weekend przy słoneczku 8-)

Jak dla mnie najpiękniejsza Twinia na forum i na świecie bo polska to wiadomo <3 :*

Jakie jeszcze subtelne pomysły na autko ?
PoprzedniaNastępna

Wróć do Twingo I (1993 - 2007)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości